Ha érdekel az E-sport verseny, akkor gyere el február 3-án pénteken a deles szünetben a tornaterembe, ugyanis iskola gyűlést tartunk az E-sport verseny kapcsán.
A gyűlésen több téma is fel fog merülni, amelyek közül itt van néhány:
- Játékok (Milyen játékok lesznek?)
- Nevezés (Hogyan lehet nevezni?)
- Kérdések (Kérdések a versennyel kapcsolatban)
Várunk a gyűlésen szeretettel!